Workshop

Meditace (nejen) pro jezdce

Možná se naučíte meditovat, možná se naučíte poslouchat svůj vnitřní hlas a možná se vám život obrátí vzhůru nohama.

WORKSHOP MEDITACE (NEJEN) PRO JEZDCE 

Chcete, aby byl váš kůň šťastný? Zeptali jste se ho někdy, co si přeje? Aha, řekli vám, že koně nemluví. Ale co když se spletli? Co když s koňmi dokážete komunikovat na úrovních, o kterých se vám ani nesnilo? Prvním krokem na této cestě ale nutně musí být návrat k sobě. Ke komunikaci na duchovní či energetické bázi totiž potřebujeme vyladit nejdříve sami sebe.

Na základě obrovské popularity e-booku Meditace s koňmi (nejen) pro začátečníky jsem se rozhodla uspořádat i praktický workshop. Ano, opravdu vidíte slova praktickýmeditace v jedné větě. Nejsem žádný ezo guru, ale ráda bych vám přiblížila několik překvapivě snadných a přitom účinných technik, díky kterým, budete-li skutečně chtít, budete schopni

  • naučit se koně opravdu vnímat, protože začnete vnímat sebe,
  • vrátit se k sobě a cíleně odbourávat škodlivé vzorce, které vás svazují,
  • vědomě pracovat s emocemi,
  • otevřít si cestu k intuici a znovu se jí naučit naslouchat,
  • zvládnout relaxační techniky, se kterými budete lépe zvládat strach, úzkosti a paniku,
  • používat meditaci jako nástroj, který vám pomůže v každodenním životě,
  • nastolit v sobě harmonii a  udržovat ji.

Protože je to mnohem snazší, než si myslíte. 

Jenže to má malý háček. Začít u sebe. Využijeme proto tisiciletími prověřený koncept čakrového systému a pokusíme se odhalit bloky, které nám mohou bránit v plném prožívání štěstí teď a tady a v komunikaci nejen s koňmi, ale i s našimi blízkými. Protože nemůžeme změnit to, co si neuvědomujeme.

Pevně doufám, že budete odcházet s pocitem lehkosti bytí a nekonečnosti možností, které se před vámi otevírají. 

Workshop je určen pro jezdce i nejezdce na všech úrovních jezdeckého i duchovního rozvoje. 🙂 Nebojte se dorazit i když s meditacemi nemáte žádnou zkušenost. Meditujeme nenásilnou formou. 🙂 Tento workshop není o ježdění na koni, ani metodách jezdeckého výcviku. Je o pochopení (se). 

Reference účastníků workshopu

Kurz je skvělou startovní čárou, pro ty, kdo chtějí poznat koně a svůj vztah s koněm skrze sebe. Díky kurzu jsem si srovnala myšlenky a našla směr, kterým se chci ubírat. Změnu v mém nastavení vítá nejvíc můj kůň, který už se nevzdaluje, po tom, co vejdu do ohrady, ale naopak mi je víc nablízku, což je pro mě úplně nejlepší odměna a za to děkuji Vašemu kurzu a e-booku.
Zuzka
Workshop Meditace nejen pro jezdce mohu jen doporučit. Byl to příjemně strávený čas s lidmi, kteří jsou na vědomé cestě k sobě sama. Ať už je k tomu vede cokoli. Většinou jsou to ale lidé, které k tomu motivuje koňská společnost. Na workshopu byla moc hezká energie. Vedená meditace Kristýnou srze jednotlivé čakry byla zážitkem, mysl se uklidní a člověk může vnímat energii a pocity v těle. Vnímá zprávy které mu přicházejí. Zároveň je to něco, co člověk může dělat doma sám. Nic speciálního k tomu nepotřebuje a tento workshop byl skvělou inspirací a motivací začít se meditacím opět věnovat častěji. Kristy moc díky a budu se těšit na pokračování :-).
Bára
Kurz byl skvělý! Cítím se po něm mnohem lépe, jsem ukotvenější, jistější, lépe se mi dýchá. Jsem schopná cítit více energie v sobě i okolo, můj kůň na mně lépe reaguje. Doporučila bych ho každému, kdo hledá cestu.
Míša
Skvělý kurz pro ty, kteří chtějí začít s meditací, ale neví jak na to. Osobně to pro mě byla první meditace, otevřelo mi to mysl do nového světa, který budu a chci dále rozšiřovat. Člověk už pak nemůže jinak 🙂
Petra
Kurz je vhodný pro každého, kdo chce se svým koněm či jiným zvířetem komunikovat na úplně jiné úrovni než je: "já dávám povel a ty posloucháš." Kristýna vás sice nenaučí plynné telepatické komunikaci, ale navede vás na cestu učení a práce sám se sebou, která vede k lepší komunikaci a vnímání se zvířaty, přírodou a obecně energií kolem nás. Osobně jsem si kurz moc užila a pokud bude možnost na kurz navázat, nebudu váhat se zúčastnit.
Patricie
Děkuji za velmi příjemný kurz a nakouknutí za nové obzory, pro mě zcela nové téma bylo objasněno nenuceně a efektivně, těším se na další pokračování. Děkuji za kámen a spoustu nových informací a impulzů k zamyšlení, poprvé jsem zažila meditace, které mi byly příjemné a přinesly úlevu.
Lenka
Váš workshop se mi velice líbil, posunul mě zase o kus dál, jak ve vztahu s koňmi, tak i ke vztahu k sobě. Doporučila bych ho každému, kdo má o sobě pochybnosti, strach či nějaký jiný problém. Vždycky se musí začít u sebe a u koní to platí 100násob.
Barbora
Ježíšmarjá! Jak mě se ulevilo! Konečně je vidět a slyšet člověk, se kterým souhlasím v jeho cítění! Já už si myslela, že jsem divná. Že lidé chtějí na koních v první řadě jezdit - na to jsme všichni zvyklí. Ale potkat člověka, který ví, že jízda na koni není úděl koní proč tady s námi jsou, tak to je pecka! Děkuju, děkuju, děkuju! ... Ale od tohoto workshopu, kdy mi při poslední meditaci řekl: "miluj mě" je to zase o kus jiné, i když se zdá, že dny plynou stejně, tak se na mě dívá jinak. Mnohem krásněji a je to proto, že nám zapadl další díl do naší puzzle. Děkuju, že se nebojíte jít proti proudu a dělat lidem a koním ten svět krásnější.
Jana
Workshop doporučuji každému, kdo je ochoten se na sebe i na svého koňského parťáka podívat netradičním pohledem, dozvědět se něco o sobě a v neposlední řadě strávit inspirativní den v okruhu podobně naladěných lidí.
Petra
Workshop Meditace (nejen) pro motivace vřele doporučuji všem, kteří o něm alespoň zčásti uvažují. Kristýnka Vás provede několika meditacemi a je to skvělá příležitost i pro ty, kteří s meditací teprve začínají a chtějí si to vyzkoušet. Na kurzu se navíc dozvíte spoustu užitečných informací, především v souvislosti s "koňským" světem, ale i mimo něj. Je to skvělá příležitost, jak nahlédnout "pod povrch" a najde se i prostor pro nějakou tu diskuzi, pokud Vás něco zajímá a chcete se dozvědět víc. Za mě naprosto skvělá zkušenost, která mě zase postrčila do budoucna. Děkujeme za možnost se zúčastnit 🙂
Jana
Workshop bych doporučila každému kdo hledá nějaký impuls. Ztratit se toho může minimum, ale otevřít se může nepřeberné množství možností (vlastně celý vesmír).
Adéla
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení
Workshop Meditace (nejen) pro motivace vřele doporučuji všem, kteří o něm alespoň zčásti uvažují. Kristýnka Vás provede několika meditacemi a je to skvělá příležitost i pro ty, kteří s meditací teprve začínají a chtějí si to vyzkoušet. Na kurzu se navíc dozvíte spoustu užitečných informací, především v souvislosti s "koňským" světem, ale i mimo něj. Je to skvělá příležitost, jak nahlédnout "pod povrch" a najde se i prostor pro nějakou tu diskuzi, pokud Vás něco zajímá a chcete se dozvědět víc. Za mě naprosto skvělá zkušenost, která mě zase postrčila do budoucna. Děkujeme za možnost se zúčastnit!
Jana

Workhop vznikl na základě e-booku Meditace (nejen) s koňmi pro začátečníky

Dost možná vám nestačí na koních jen jezdit. Asi cítíte, že pro nás mají daleko hlubší poselství. Co když dokážeme slyšet jejich hlas? Co když se s nimi můžeme spojit na duchovní úrovni? 

V e-booku, který je spíše návodem či příručkou, si na základě praktických cvičení vyzkoušíte, jaké je vyrazit na cestu do vlastního nitra. Naučíte se vidět, vnímat, cítit a prožívat věci s otevřenou myslí a otevřeným srdcem. Aktivujete svou intuici a dostanete se na úroveň, ve které jste připraveni komunikovat s koňmi, ale i ostaními živými tvory. 

Netvrdím, že je to cesta snadná, ale rozhodně stojí za to! Už jen proto, že vás bude motivovat k prožívání a žití v harmonii, v souladu se svými city a přesvědčeními. A jakmile budete v souladu vy sami, začne se měnit i svět kolem vás. 

Praktické info ke kurzu

POČET ÚČASTNÍKŮ JE OMEZEN. Rezervace místa platí až po zaplacení objednávky. Pokud platba neproběhne do 3 dnů, objednávku stornujeme a uvolníme místo dalším.

Co s sebou: pohodlné oblečení, pití, něco na poznámky, otevřenou mysl a dobrou náladu. Můžete vzít i špatnou náladu, spravíme ji. 🙂 

PŘIHLÁŠENÍ – Workshop OLOMOUC 25. 11. 2023

Setkáme se 25. 11. 2023 od 10 do 15 hod v inspirativním prostředí Jógového centra YoFyz (Masarykova třída 822/44, Olomouc).

PŘIHLÁŠENÍ – Workshop PRAHA 20. 1. 2024

Těším se na vás v sobotu 20. 1. 2024 od 10 do 15 hod ve velké koňské klubovně areálu Toulcův Dvůr (Kubatova 32/1, Praha 10 - Hostivař).

Za své poslání považuje vzdělávání, inspirování a motivování jezdců k hledání a nalézání harmonie, lehkosti, jemnosti a bezpodmínečného přátelství s koňmi. 

"Koně jsou naši učitelé a jejich blaho je vždy na prvním místě."

SLOVA AUTORKY

"V jednu chvíli jsem pochopila, že už nemůžu jezdce učit drezuru, pokud sedí na koních, kteří nejsou šťastní, vnímaní a pochopení. Nedává mi smysl učit něco koně, když jezdec nedokáže svého koně vnímat. Meditace pro koně, ať již e-book nebo kurz, jsou prvním krokem na cestě k pochopení koňské duše. Velký krok do neznáma, kde poznáme sami sebe a konečně začneme naslouchat."

O autorce:

Zakladatelka vzdělávacích projektů Nechsenest.cz a Equikurzy.cz. Učí se a sama vyučuje zejména klasickou drezurou, ježdění bez udidla a ve volnosti a komunikaci s koňmi (nejen) na duchovní úrovni. Provozuje největší e-shop s jezdeckou literaturou v ČR www.shop.nechsenest.cz a zabývá se překlady a vydáváním jezdecké literatury v rámci Edice Podkova. 

Chci být v obraze a dostávat newsletter

Přihlaste se k odběru našich newsletterů, ať vám nic neunikne a sledujte naše sociální sítě.