E-BOOK Meditace (nejen) s koňmi pro začátečníky

Možná se naučíte meditovat, možná se naučíte poslouchat svůj vnitřní hlas a možná se vám život obrátí vzhůru nohama.
Otázku "Jak s koněm navázat vztah?" dostávám snad nejčastěji. Jenže odpovědět na ni není vůbec snadné! Hlavně proto, že odpověď nenajdeme v koních, ale v nás samých. V tomto e-booku dostanete formou praktických cvičení konkrétní tipy, jak se naučit napojit se na svou intuici, rozšířit své vnímání a spojit se s koňmi na duchovní úrovni. 

199 Kč

180,91 Kč bez DPH

O E-BOOKU

Dost možná vám nestačí na koních jen jezdit. Asi cítíte, že pro nás mají daleko hlubší poselství. Co když dokážeme slyšet jejich hlas? Co když se s nimi můžeme spojit na duchovní úrovni? 

V tomto e-booku, který je spíše návodem či příručkou, si na základě praktických cvičení vyzkoušíte, jaké je vyrazit na cestu do vlastního nitra. Naučíte se vidět, vnímat, cítit a prožívat věci s otevřenou myslí a otevřeným srdcem. Aktivujete svou intuici a dostanete se na úroveň, ve které jste připraveni komunikovat s koňmi, ale i ostaními živými tvory. 

Netvrdím, že je to cesta snadná, ale rozhodně stojí za to! Už jen proto, že vás bude motivovat k prožívání a žití v harmonii, v souladu se svými city a přesvědčeními. A jakmile budete v souladu vy sami, začne se měnit i svět kolem vás. 

Workshop Meditace (nejen) pro jezdce

Máte zájem se setkat osobně a vyzkoušet si cvičení z e-booku a mnohá další naživo? Těšíme se na vás!

Za své poslání považuje vzdělávání, inspirování a motivování jezdců k hledání a nalézání harmonie, lehkosti, jemnosti a bezpodmínečného přátelství s koňmi. 

"Koně jsou naši učitelé a jejich blaho je vždy na prvním místě."

SLOVA AUTORKY

"Tento kurz jsem tvořila pro všechny, které okouzlili koně a rádi by se o nich dozvěděli co nejvíce. Všechny informace jsou ověřené, podložené letitými zkušenostmi a hlavně v souladu s welfare a nejlepšími zájmy koní. Pojďme společně vychovat novou generaci vzdělaných a ohleduplných jezdců."

O autorce:

Zakladatelka vzdělávacích projektů Nechsenest.cz a Equikurzy.cz. Učí se a sama vyučuje zejména klasickou drezurou, ježdění bez udidla a ve volnosti a komunikaci s koňmi (nejen) na duchovní úrovni. Provozuje největší e-shop s jezdeckou literaturou v ČR www.shop.nechsenest.cz a zabývá se překlady a vydáváním jezdecké literatury v rámci Edice Podkova. 

Pokud jste si kurz již zakoupili,

přihlaste se zde: