Teorie práce s energiemi

Vydejte se objevovat svět energií! Jsou totiž všude kolem. 

Všechno je energie. Když se naučíme s energiemi v nás a kolem nás pracovat vědomě, otevře se nám zcela nový vesmír. Tento unikátní online kurz vás provede teorií energetické práce. Získáte tak základní přehled o logice a pravidlech práce s energiemi, které uplatníte nejen v oblasti energetického léčení (healingu) pro zvířata či lidi, ale i v komunikaci se zvířaty a rostlinami či vašem každodenním životě. 

Vědomá energetická práce změní váš život ve všech směrech, je proto není na škodu, když tušíte, do čeho se vlastně pouštíte. Protože kdo je připraven, není zaskočen. Nebo alespoň ne tolik. 🙂

INFORMACE O KURZU

Jak je kurz koncipován?

Kurz tvoří 15 videí – 13 lekcí, úvod a závěrečné nasměrování. Po zakoupení kurzu dostanete přístup do členské sekce, kde najdete všechna videa a další materiály kurzu. Přístup vám zůstává napořád, k videím se můžete kdykoliv vracet. 

Proč teorie?

Protože teorie je základ, na kterém stavíme. Pustit se do energetické práce bez teorie, je jako vrhnout se za volant auta bez znalosti pravidel silničního provozu. Možná někam dojedete, ale dost možná způsobíte spoustu škody a ohrozíte sebe i ostatní. Když ale chápete, jak auto funguje, jak ho správně řídit a jak se chovat na silnici, může z toho být bezpečná, velmi příjemná jízda. A navíc se dostanete daleko. 🙂

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, koho zajímá jakákoliv forma energetická práce. Ať již energetické léčení / healing, zvýšení vnímavosti k sobě, ostatním i ke zvířatům, komunkace mezilidská, mezidruhová i mimosmyslová či probuzení intuice. 

V kurzu jsou sice koně zmiňování častěji než jiná zvířata, ale koncepty a principy, se kterými v kurzu pracujeme se týkají všech zvířat a samozřejmě i lidí. Pravidla energetické práce jsou univerzální (ve všech smyslech tohoto slova). 

Nezáleží na tom, zda máte zkušenosti s energiemi nebo jste naprostým nováčkem. Každý si v kurzu najde to, co potřebuje.

V kurzu se dozvíte

 • co je to energie a jak být aktivní součástí energetických procesů,
 • jak si nastavit myšlení a život, aby nám energie "fungovaly",
 • co vše lze vědomou prací s energiemi ovlivnit,
 • kdo a za jakých podmínek může s energií pracovat,
 • co je zdrojem energie a jak se k němu napojit,
 • jak s energiemi pracovat bezpečně,
 • jak neztratit motivaci a jak se vyrovnat s obtížemi,
 • proč autenticita a harmonie nejsou jen prázdné pojmy,
 • že jakákoliv komunikace je forma energetické výměny,
 • jak vypadá energetická práce v praxi
 • a mnoho dalšího.

Objevte sílu energetické práce a transformujte svůj život i život svých zvířat.

Co vám může energetická práce přinést? Nehledejte za vším hned kouzla a čáry. Vědomá práce s energiemi dokáže váš život zlepšovat na mnoha úrovních

Zvyšujete-li svou vnímavost a citlivost k energetickému poli, pracujete zejména na vnímavosti a citlivosti k sobě. Přes ní potom získáváte možnost navnímat ostatní živé bytosti a jejich energetická pole. To vám umožní lépe porozumět sobě, ostatním lidem i zvířatům. 

Pracujete-li vědomě se svou intuicí, učíte se jí naslouchat a tím ji aktivujete. Vaše životní rozhodnutí získávají zcela nový rozměr. 

Učíte se hlubokému napojení na sebe, přírodní i vesmírné procesy. Začínáte chápat souvislosti a činíte vědomé volby, kdy již nejste zmítáni okolím, ale stojíte pevně na vlastních nohou. Přijímáte za sebe odpovědnost

Objevujete svou vnitřní sílu a s ní přichází i svoboda. Pochopíte, co znamená žít život v souladu a autenticky.

Rozumíte-li vesmírným/přírodním/energetickým zákonitostem, motivuje vás to k odpovědnému životu bez šíření negativity, zla a zášti. Chápete, že vaše činy i myšlenky se odráží a vrací se vám zpět.

Víte, že můžete změnit k lepšímu nejen svůj život, ale i celý svět. 

Kristýna Šmídová

lektorka a energetická léčitelka

"Všechno je energie a všichni jsme energie. Tak proč se nenaučit s energií pracovat vědomě?"

SLOVA AUTORKY

"Energetická práce tu není jen pro vyvolené. Všichni máme možnost stát se součástí tohoto úžasného procesu. Naplno cítit, vnímat, komunikovat se zvířaty i rostlinami. Možná to zní šíleně, ale realita je ještě šílenější." 🙂 

"Zvu vás do kurzu, ve kterém si povíme to nejdůležitější z teorie energetické práce. Co je to energie, jak se napojit, jak se z toho nezbláznit a jak si celý proces co nejvíce užít."

Pokud už jste si kurz již zakoupili, přihlaste se zde: