Margrit Coates v ČR 8.-15. 9. 2023

Jedinečný workshop a individuální léčení světově uznávané léčitelky zvířat

MARGRIT COATES

Margrit Coates je světově uznávanou léčitelkou zvířat, která je navíc schopna se zvířaty komunikovat. Pochází z Anglie, ale se svými workshopy jezdí po celém světě. Věří, že každý z nás v sobě má léčitelské schopnosti a ty, co mají zájem, je učí rozvíjet. Je nám velkou ctí, že zavítá i k nám do ČR. 

Margrit Coatesová se narodila s výjimečnou schopností vcítit se do potřeb zvířat, obzvláště koní. Svůj dar však mnoho let potlačovala a namísto toho si budovala kariéru v reklamě a marketingu u velké mezinárodní firmy. Doopravdy začala pracovat s koňmi přibližně v pětadvaceti letech a díky pozici ve firmě se později podílela na nejrůznějších jezdeckých akcích. Protože však cítila, že by měla rozvíjet své léčitelské schopnosti, rozhodla se přeškolit se na zdravotní alternativní léčitelku a absolvovat řadu časově náročných studií a rekvalifikačních kurzů. Zvěsti o její mocné dovednosti se brzy rozšířily a Margrit se nedlouho poté prosadila jako plnohodnotná léčitelka zvířat se speciálním zaměřením na pomoc koním. Kromě toho, že poskytuje konzultace a kurzy, je také mezinárodně vyhledávanou přednášející a lektorkou, považovanou za jednu z nejlepších světových odbornic v oboru využití léčivé energie u koní.

Margrit Coatesová ITEC MNFSH SBRCP je registrovanou zkušenou duchovní léčitelkou a akreditovanou terapeutkou i lektorkou Mindfulness Now.

Je autorkou několika úspěšných knih: Hands on Healing for Pets, Angel Pets - incredible true stories of animal miracles, Healing for Horses (v současnosti překládáme do ČJ), Horses Talking, Connecting with Horses and Communicating with Animals: How to tune into them intuitively. 

Více o Margrit: http://www.theanimalhealer.com/

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Workshop s Margrit Coates 8.-10. 9. 2023

Probuďte v sobě léčitele a naučte se komunikovat se zvířaty na duchovní úrovni.

Kurz je obsazen, přijímáme náhradníky.

Zájemci pište na info@equikurzy.cz, případně do FB skupiny níže. 

Workshop bude v angličtině, nebude tlumočen do češtiny, ale samozřejmě si v případě nouze pomůžeme.

Individuální healing

Během pobytu v ČR Margrit bude dojíždět i za individuálními klienty – koňmi, psi, kočkami, aj. Healing je vhodný pro zvířata všech věků, druhů i stavů. Healing nabízí vybalancování energií, úlevu od bolesti, odhalení psychických problémů a přímou komunikaci se zvířetem. 

Cena individuálních healingů je 2700 Kč + cesta. Preferujeme více zvířat na jednom místě. 

Máte-li zájem o soukromou návštěvu Margrit, napište na info@equikurzy.cz případně do FB skupiny výše. 

Chci být v obraze a dostávat newsletter

Přihlaste se k odběru našich newsletterů, ať vám nic neunikne a sledujte naše sociální sítě.