Margrit Coates v ČR 8.-15. 9. 2023

Jedinečný workshop a individuální léčení světově uznávané léčitelky zvířat

MARGRIT COATES

Margrit Coates je světově uznávanou léčitelkou zvířat, která je navíc schopna se zvířaty komunikovat. Pochází z Anglie, ale se svými workshopy jezdí po celém světě. Věří, že každý z nás v sobě má léčitelské schopnosti a ty, co mají zájem, je učí rozvíjet. Je nám velkou ctí, že zavítá i k nám do ČR. 

Margrit Coatesová se narodila s výjimečnou schopností vcítit se do potřeb zvířat, obzvláště koní. Svůj dar však mnoho let potlačovala a namísto toho si budovala kariéru v reklamě a marketingu u velké mezinárodní firmy. Doopravdy začala pracovat s koňmi přibližně v pětadvaceti letech a díky pozici ve firmě se později podílela na nejrůznějších jezdeckých akcích. Protože však cítila, že by měla rozvíjet své léčitelské schopnosti, rozhodla se přeškolit se na zdravotní alternativní léčitelku a absolvovat řadu časově náročných studií a rekvalifikačních kurzů. Zvěsti o její mocné dovednosti se brzy rozšířily a Margrit se nedlouho poté prosadila jako plnohodnotná léčitelka zvířat se speciálním zaměřením na pomoc koním. Kromě toho, že poskytuje konzultace a kurzy, je také mezinárodně vyhledávanou přednášející a lektorkou, považovanou za jednu z nejlepších světových odbornic v oboru využití léčivé energie u koní.

Margrit Coatesová ITEC MNFSH SBRCP je registrovanou zkušenou duchovní léčitelkou a akreditovanou terapeutkou i lektorkou Mindfulness Now.

Je autorkou několika úspěšných knih: Hands on Healing for Pets, Angel Pets - incredible true stories of animal miracles, Healing for Horses (v současnosti překládáme do ČJ), Horses Talking, Connecting with Horses and Communicating with Animals: How to tune into them intuitively. 

Více o Margrit: http://www.theanimalhealer.com/

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Workshop s Margrit Coates 8.-10. 9. 2023

Probuďte v sobě léčitele a naučte se komunikovat se zvířaty na duchovní úrovni.

Kurz je obsazen, přijímáme náhradníky.

Zájemci pište na info@equikurzy.cz, případně do FB skupiny níže. 

Workshop bude v angličtině, nebude tlumočen do češtiny, ale samozřejmě si v případě nouze pomůžeme.

WEBINÁŘ S MARGRIT COTAES: MINDFULNESS S KOŇMI

Margrit se bohužel nemůže potkat se všemi osobně, ale díky moderním technologiím to zvládneme alespoň on-line!

Ve středu 13. 9. 2023 od 18:00 se uskuteční ŽIVÝ webinář s Margrit Coates, který bude překládán do češtiny.

Margrit bude mluvit o významu mindfulness a jak s jeho pomocí dokážeme zlepšit vztah ke svému koni i k sobě. Představí nám konkrétní techniky a nástroje, které nám pomohou kultivovat všímavost k sobě i k našemu okolí. 

Velkým bonusem webináře je možnost klást Margrit otázky v průběhu webináře.

Z webináře bude pořízen zánam, který bude ještě několik dní po webináři dostupný pro ty, co se nezvládnou zůčastnit živě.

Cena webináře je 469 Kč. 

Odkaz na seminář vám přijde cca 30 min předem na e-mail a také bude umístěn v členské sekci, do které se budete moci přihlásit po zaplacení webináře.  

Pokud už jste si kurz již zakoupili,

přihlaste se zde:

Chci být v obraze a dostávat newsletter

Přihlaste se k odběru našich newsletterů, ať vám nic neunikne a sledujte naše sociální sítě.